עזרה דחופה בנודע ללימודי חשמלאי מוסמך תודה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

עמוד הבית פורומים פורום חשמלאים עזרה דחופה בנודע ללימודי חשמלאי מוסמך תודה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• This topic has 8 תגובות, 5 משתתפים, and was last updated לפני 9 שנים, 8 חודשים by א.ע.מ. חשמל ותקשורת – אברבנאל עזרא יעקב.
מוצגות 9 תגובות – 1 עד 9 (מתוך 9 סה״כ)
  • תגובות
    עזרה דחופה בנודע ללימודי חשמלאי מוסמך תודה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

שלום רב.! שמי אלון ואני מתעניין בלימודי חשמלאי מוסמך  במכללת אורט שבירושלים. אני מקווה שהגעתי למקום הנכון ותוכלו לעזור לי בהקדם האפשרי מכיוון שההרשמת עומדת להיסגר עוד מספר ימים.

מישהו מכם למד באורט ויודע אם זה כדאי ללמוד שם ומה הרמה?
    יש לי 12 שנות לימוד מאחר והייתי תלמיד ישיבה ולכן אני חושש שאין בידי את הידע הדרוש בכדי להתחיל ללמוד את לימודי החשמל. איזה ידע במתמתיקה צריך? יש למישהו דוגמאות לשאלות או רעיונות שבהם אני אוכל לבדוק את הרמה שלי?
    אני מאוד רוצה ללמוד אך חושש חלילה לא להצליח מהסיבה הזו
    ועוד שאלה: ידוע לכם אם יש מועדי ב' וכדומה?

תודה רבה ותודה על העזרה!

לימודי "חשמלאי מוסמך" – תגובה

שלום לך ,
    ראשית אאחל לך הצלחה בלימודיך.
    לגבי מכללת אורט ,אוכל לאמר לך כי רמת הלימודים אצלהם ,גבוהה ודורשת מתמטיקה 3 יח‘ ואנגלית בסיסית.  אם רמת ידיעותיך במתמטיקה ,אינה טובה ,יש מכינה ,שבסיומה ידיעותיך ישתפרו.
    לגבי החומר הנלמד ,תוכל לקבל מהם או מהאתר שלהם.
    הנושאים הנלמדים הם רבים ,בניהם ,תורת החשמל ,מכונות חשמל ,פיקוד ובקרה ,שרטוט טכני ובחלקו ממוחשב וכו'.
    לגבי מועדי ב‘ ,זה לא כמו בבחינות בגרות ,אך תמיד תוכל להבחן שוב במחזור אחר.
    אם יש לך את היכולת הלימודית ,לך על זה ובהצלחה.
    אשמח לענות על שאלות נוספות ,גם תוך כדי הקורס.
    שטרן אשר ,
    מנהל הפורום.

תודה אשר על תגובתך

תודה רבה לך אשר על התגובה המהירה, אני ממש מעריך את זה ורואים שיש לך לב זהב!
    באמת התקשרתי למכללה ושם ענתה לי המזכירה שאמרה לי שצריך רק 12 שנות לימוד וידע בסיסי במתמתיקה ואין צורך במבחני קבלה, לימודים של שנה וחצי, בעלות של 13.000 ש"ח.והיא אמרה שאין לה שום מבחני דוגמא לתת לי ולכן חששתי כי לא ידעתי מה הרמה שם ואני מבין שכנראה הרמה היא גבוהה ליכולות שלי כי אין לי רמה של 3 יחידות מתמתיקה וכן גם האנגלית.

תודה רבה לך אני עכשיו מתחיל לתפוס כיוון ולגבי המכינה אני אצטרך לבדוק למרות שהמזכירה לא הציעה לי בכלל למרות שהסברתי לה שאין לי ידע נרחב במתמתיקה.

באמת חבל לי כי אני אחרי צבא וכבר כמה שנים עובד בעבודות מזדמנות ומחפש את עצמי ואני פוחד מהיכשל והמצב הכלכלי שלי לא מאפשר לי בזבוז כסף מיותר..מקווה שאמצא את עצמי ומקווה שבחשמל שזהו משהו שאני אוהב

ערב טוב לך :)תודה על ההקשבה זה לא מובן מאיליו

תודה אשר על תגובתך

באמת התקשרתי למכללה ושם ענתה לי המזכירה שאמרה לי שצריך רק 12 שנות לימוד וידע בסיסי במתמתיקה ואין צורך במבחני קבלה, לימודים של שנה וחצי, בעלות של 13.000 ש"ח.והיא אמרה שאין לה שום מבחני דוגמא לתת לי ולכן חששתי כי לא ידעתי מה הרמה שם ואני מבין שכנראה הרמה היא גבוהה ליכולות שלי כי אין לי רמה של 3 יחידות מתמתיקה וכן גם האנגלית.

תודה רבה לך אני עכשיו מתחיל לתפוס כיוון ולגבי המכינה אני אצטרך לבדוק למרות שהמזכירה לא הציעה לי בכלל למרות שהסברתי לה שאין לי ידע נרחב במתמתיקה.

באמת חבל לי כי אני אחרי צבא וכבר כמה שנים עובד בעבודות מזדמנות ומחפש את עצמי ואני פוחד מהיכשל והמצב הכלכלי שלי לא מאפשר לי בזבוז כסף מיותר..מקווה שאמצא את עצמי ומקווה שבחשמל שזהו משהו שאני אוהב

תודה אשר על תגובתך

תודה לך אשר על תגובתך המהירה

בנוגע ללימודי חשמלאי מוסמך

ישנם בתי ספר שבתקנון או בתוכנית הלימודים מאשרים גם מועדי ב בין סיום המחזור הראשון ועד קבלת המחזור החדש, כך שיש על מה לדבר עם המזכירה בנושא.

חשוב מאוד שבעת קבלת שעות הלימודים – מתחלקים בד"כ לשעות של לימודי מחשב פשוטים יחסית, בקרים וכו' תעקוב אחר השעות הרשומים לך בדף תוכנית הלימודים כי במידה ומורה מסויים חולה או לא מתקיים שיעור, תדע שבית הספר חייב להשלים לך את השעות הללו, גם אם הסתיימה שנת הלימודים מבחינתם.

עוד דבר חשוב, במידה ויש לך אפשרות ללמוד בת"א, יש באורט סינגלובסקי מורה מדהים בשם אורי. במידה ואתה שם תבקש ללמוד אצלו.

מקווה שעזרתי מעט…
    מוטי

חשמלאי מוסמך – פתרונות חשמל מתקדמים, גבס, צבע, תשתיות חשמל ועוד!

עכשיו באתר חדש:

http://www.voltech.co.il

תודה רבה לך מוטי!!!!!

עזרת לי מאוד

עזרה ללימודי חשמל

בס"ד

אורט הוא מקום מצוין ללמידה . הקורס הוא כ- 800 שעות לימוד .

הוא מחולק למיספר קטגוריות .

1 )  מתמטיקה מדברים יחסית קלים עד לצורך לימוד החשמל .

2 ) תורת החשמל .

3 ) מכונות חשמל .

4 ) פיקוד ובקרה חשמליים

5 ) אלקטרוניה תעשיתית .

6 ) סדנת חשמל.

מאת : א.ע.מ. חשמל ותקשורת 0523566703

מוצגות 9 תגובות – 1 עד 9 (מתוך 9 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך