קבלני חשמל מומלצים בתל אביב

אם אתם מתכננים בנייה של בית חדש או שיפוץ בית ישן, הינכם מוזמנים לחפש כאן קבלן חשמל שיעשה בשבילכם תכנון מערכות חשמל וידאג לפקח על בנייתה ועבודתה, עד הרגע בו תיכנסו להתגורר במקום

ברוכים הבאים לעולם של קבלני חשמל, האנשים שיתכננו לכם מערכת חשמל לבית, ידאגו להפוך את הבית שלכם לחסכוני, נגיש ובטיחותי יותר מבחינת חשמל. כאן תוכלו לקרוא מאמרים על חשמל לבית ולמשרד, לקבל טיפים על עבודות חשמל בעת בנייה או שיפוץ, וכן לפנות אל קבלני חשמל באמצעות טופס ולקבל הצעות מחיר ישר לטלפון שלכם.

קבלני חשמל נחשבים בדרך כלל לדרג העליון של החשמלאים, מאחר והם מתעסקים בתכנון מערכות חשמל בעת בנייה או שיפוץ של בית, משרד או מפעל. מדובר בבעלי מקצוע שבמשך השנים עברו מבחנים וקיבלו רישיון שמאפשר להם, לבצע עבודות חשמל, בדיקות חשמל וכן להיות מנהלי עבודה באתר בנייה או שיפוצים, בכל הקשור לחשמל.

דרגות של חשמלאים
: עוזר חשמלאי ,חשמלאי מעשי, חשמלאי ראשי,חשמלאי מוסמך, קבלני חשמל

רוצים לדעת מהם המחירים הממוצעים עבור עבודות חשמלהיכנסו למחירון החשמלאים המקיף שלנו שמפרט את מחירי התיקונים והעבודות
קרא עוד
חשמל אמנון

סוקולוב 88 תל אביב

חשמלאי של 21 שנים. עסק של 8 שנים.תחומי התמחות: חשמלאי, גופי תאורה, תקלות חשמל, התקנות, שירותי חשמל, עבודות חשמל, הארקות

א.א חשמל איכות

מחל 11 תל אביב

תיכנון וביצוע כל עבודות החשמל ותקשורת *איתור ותיקון קצרים ועומסים. *התקנה והחלפת לוחות חשמל. *התקנת גופי תאורה לבית ולעסק. *תיקון קצרים בדוד חשמל,והתקנת טיימר בדוד. *התקנת...

הום לייט

מאור עיניים 12 תל אביב

שרם יעקב

אשרמן יוסף 3 תל אביב 67199

קסטלר

פרנקל ידידיה 8 תל אביב 66084

עיואן אברהם

צה''ל 14 תל אביב 69351

נתנאל אריה - נפרין אבי

קיבוץ גלויות 45 תל אביב 66550

מרחק בעמ

התעשיה 8 תל אביב 67139

כביר עוצמה

בן זומא 2 תל אביב 68023

י.י. כהן הנדסת חשמל בעמ

סמ' הר ציון 14 תל אביב 66533

שאלות ותשובות בתחום קבלני חשמל

איפה אפשר למצוא חשמלאי בתל אביב?

היום ניתן למצוא כמעט בכל אזור בעיר חשמלאי אשר מספק שירותים, באזור בו הוא מתגורר וכן באזורים מרוחקים, כולל מחוץ לעיר. ניתן למצוא חשמלאים בעיר אשר פועלים באופן עצמאי וכן כאלה הפועלים בחברות המספקות שירותי בנייה ושיפוצים. כמו כן, אפשר למצוא חברות ובתי עסק המעסיקים אנשי מקצוע בתחום החשמל, המוזמנים לבצע עבודות שונות אצל לקוחות ברחבי העיר. אצלנו באתר, אתם יכולים למצוא את כל המידע הרלוונטי אודות חשמלאים בעיר, כולל פרטי התקשרות מלאים, אזורי שירות וסוג השירותים שהם מספקים ללקוחות שלהם. כך תוכלו להזמין חשמלאי בעיר בצורה הטובה ביותר, כשכל המידע נמצא לפניכם.

כמה גובה חשמלאי בתל אביב?

חשמלאים בתל אביב קובעים את המחירון שלהם על בסיס פרמטרים שונים. החל מהיצע וביקוש, ימים ושעות העבודה, סוג העבודה, רמת הקושי שלה, המרכיבים בהם צריך להשתמש, מיקום העבודה ועוד. ביקור חשמלאי עולה בין 250-350 שקל במהלך היום. בשעות הלילה יש להוסיף חמישים אחוז למחיר. מרבית העבודות הבסיסיות, כמו למשל החלפת שקע, התקנות, תיקונים ועוד, נעות בין 250-350 שקל. כאשר ישנם מקרים בהם המחיר יכול להיות גבוה יותר, אם העבודה היא מורכבת ודורשת שינויים מהותיים. במקרה של עבודות חשמל בפרויקט בנייה, אזי שהסכום הסופי, כולל חומרים, יגיע לעשרת אלפים שקל ואף יותר מכך.

אילו דרגות יש לחשמלאים?

בעולם החשמל, ישנם מספר דרגות של חשמלאים, שכל אחד רשאי ומוסמך לבצע עבודות ברמה שונה. אלו סוגי הרשיונות הקיימים בתחום: עוזר חשמלאי – יכול לעבוד אך ורק תחת חשמלאי מוסמך עד שיקבל אישור לעבוד באופן עצמאי. חשמלאי מעשי – עובד על מתקני חשמל בעלי מתח נמוך עד ארבעים אמפר. חשמלאי מוסמך – יכול לבצע עבודות במתקני חשמל עד שמונים אמפר ולערוך תוכניות חשמל. חשמלאי ראשי – מוסמך לבצע עבודות במתקנים עד 250 אמפר, לערוך תוכניות ולבצע עבודות במערכות במבני מגורים ובמשרדים. חשמלאי טכנאי – יכול לבצע עבודות במתקני חשמל עד 400 אמפר. חשמלאי הנדסאי – רשאי לבצע עבודות במתקני חשמל עד 630 אמפר.