לפעמים לא תמיד כשמדליקים את הדוד הממסר הפחת קופץ

עמוד הבית פורומים פורום חשמלאים לפעמים לא תמיד כשמדליקים את הדוד הממסר הפחת קופץ

מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
  • תגובות
    לפעמים לא תמיד כשמדליקים את הדוד הממסר הפחת קופץ

אהלן אז ככה לפני שלוש שנים ו 5 חודשים החליפו לי גוף חימום פלאנ'ג ותרמוסטט ואף ניקו לי את הקולטי השמש מבפנים ובשנתיים הראשונות הכל היה מצויין ומהשנה השלישית הנוכחית ממש מתחילת החודש קורה לפעמים כשמישהו מדליק את הדוד מהמפסק שלו אז ממסר הפחת קופץ ואז מכבים את המפסק של הדוד ומרימים את הממסר הפחת נראה בסדר אבל שוב כשלוחצים על המפסק של הדוד שוב ממסר הפחת קופוץ ושוב מכבים את המפסק של הדוד ומרימים את ממסר הפחת הכל בסדר ורק בפעם השלישית זה מפסיק לעשות בעיות עד לפעם הבאה וכאן זה מסתדר זמני ו אני כבר עליתי לגג כמה פעמים ולא מצאתי שום רטיבות או  נזילה מתחת לגוף חימום ואפילו החיווטשל התרמוסטט והגוף חימום נראה בסדר ולא רופף ובדקתי את קו ההזנה מהדוד אל תוך הדירה ואפילו לאחרונה החליף לי חשמלאי מוסמך  את המפסק של הדוד מ מפסק רגיל למפסק עם טיימר בגלל שהמספק הקודם נשרפה הנורה וכה' וגם ללא שינוי פתחתי את הארון החשמל ולא ראיתי שום נזילה או רטיבות במפסקים של החשמל הדירתי אז איך מה לדעת הבעייה פה כי הבעייה הזאת פעם קורת פעם לא זה החל רק מהשנה הנוכחית מחודש ינואר 2020 פעם מקצר פעם לא וזה לא היה ככה לפני כן שנתיים שלמות

עליך להחליף פלנש ,גוף חימום וטרמוסטט

שלום לך ,
    גוף החימום מקצר ובימינו ,אורך חיי גופי החימום ,קצרים יחסית.
    בהצלחה ,
    שבת שלום ,

אז אתה טוען שהבעייה בגוף חימום ובתרמוסטט ?
    הבעיה בגוף החימום ….

אני נוהג להחליף גם את הטרמוסטט ,באותה ההזדמנות.

אוקי תודה רבה על המענה המהיר שבת שלום
מוצגות 5 תגובות – 1 עד 5 (מתוך 5 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך