אפקה-המכללה האקדמית להנדסה בתא

מי אנחנו

בלב מתחם ההיי טק של תל-אביב, במרכז העשייה הטכנולוגית של ישראל, ממוקמת אפקה, המכללה האקדמית להנדסה. בשנים האחרונות מיצבה עצמה כמובילה בין מוסדות לימוד ההנדסה האקדמיים, וכחממה המייצרת מהנדסים מוכשרים ומקצועיים, על פי אמות מידה בין-לאומיות.
 
רמת הלימודים האקדמית הגבוהה, בשילוב הקשרים הענפים שיש למכללה עם התעשייה, סוללים לבוגרי המכללה את הדרך לקריירה מצליחה, ומאפשרים להם להשתלב בהצלחה בחזית הטכנולוגיה וההיי-טק.
 
מכללת אפקה הינה מוסד אקדמי ציבורי מוכר על ידי המועצה להשכלה גבוהה, המוסמך להעניק תואר .B.Sc בהנדסה בתחומי הלימוד הבאים:  
 
הנדסת חשמל ואלקטרוניקה
הנדסה מכנית (הנדסת מכונות)
הנדסת תוכנה
הנדסת תעשייה וניהול
הנדסה רפואית
תואר .M.Sc בהנדסה בתחומי הלימוד הבאים:
 
הנדסת מערכות
 
שכר הלימוד במכללה זהה לשכר הלימוד באוניברסיטאות
 
אנו מעניקים מלגות לימודים לתלמידים מצטיינים ולתלמידים נזקקים 
 
תעשייה במרכז
 
במכללת אפקה נהנים הסטודנטים מהקשרים הענפים הקיימים בין המכללה לתעשיית 
ההיי-טק: הסטודנט זוכה להיחשף לתעשייה באמצעות סיורים לימודיים, ביקורים, סמינרים והרצאות המתקיימים עם אנשי תעשייה מובילים.

כדי להיות מעודכנים תמיד ולהבטיח את השתלבותם המהירה של בוגרי המכללה בשוק העבודה, נבנות תוכניות הלימוד של המחלקות האקדמיות  בשיתוף עם בכירים מתעשייה.
 
  
ניסיון במרכז

מכללת אפקה נמצאת במרחק של מספר דקות הליכה מהחברות הגדולות והמובילות בתעשייה בארץ, ושואבת את קשריה וניסיונה המקצועי מהשטח. בזכות הקרבה למתחם הטכנולוגי של תל אביב ומתחמים נוספים כגון: רעננה, כפר סבא, הרצליה או פתח תקווה, לבוגר מכללת אפקה יתרון משמעותי בכל הקשור להעמקת קשרי התעשייה ולשילובו במקומות עבודה מובילים. 
 
  
קריירה במרכז
 
כ- 81% מבוגרי המכללה השתלבו בהצלחה, כמהנדסים וכמנהלים, בתעשיות ההיי-טק, בתעשיות הביטחוניות, בחברות פיתוח ובחברות מובילות בעולם האלקטרוניקה ,התוכנה והמכונות. חלק מהבוגרים אף המשיכו את לימודיהם לתארים מתקדמים באוניברסיטאות מובילות בארץ.
 
היחידה להכוון תעסוקתי, מסייעת לסטודנטים ולבוגרים להשתלב בשוק העבודה בתחום התמחותם, במהלך הלימודים או בסיומם. מאות סטודנטים ובוגרים התקבלו למשרות המבוקשות על ידם, בזכות הסיוע של היחידה.
 
  
יזמות במרכז
 
המכללה גאה להפעיל את: "אפקה יזמות", המרכז הייחודי לה, המקנה לכל סטודנט אפשרות לפתח מוצר אמיתי תוך כדי ביצוע פרויקט גמר, ולהיות שותף מלא בזכויות המסחריות של המוצר.
קרא עוד צמצם

בני אפרים 218 תל אביב

ביקורות על אפקה-המכללה האקדמית להנדסה בתא

עדיין לא התקבלו ביקורות על אפקה-המכללה האקדמית להנדסה בתא כתוב אתה את הביקורת הראשונה!

בתי עסק נוספים בתחום