אין ליין המכללה הטכנולוגית

מי אנחנו

מכללת אין-ליין ללימודי קורסים והכשרה מקצועית, הוקמה לפני למעלה מ - 20 שנים, כדי לתת מענה מקצועי למעוניינים ללמוד מקצוע ולעבור הכשרה מקצועית במטרה לשדרג את מעמדם המקצועי של התלמידים עם סיום הלימודים. 
 
עם הצלחת הקורסים, ההכשרות וההשתלמויות שפיתחנו והעברנו, התחלנו להפעיל מסלולי לימוד נוספים להסבה מקצועית למעוניינים לשנות מקצוע ולאקדמאים המעוניינים לעבור השתלמויות משלימות. 
כיום, מכללת אין-ליין הפכה להיות חוד החנית של המכללות המקצועיות בישראל, לאלו המעוניינים ללמוד מקצוע בתחומים מגוונים.
 
הנהלת המכללה והצוות האקדמי מאמינים כי איכות הקורסים, הציוד החדיש ורמת המורים והשיעורים תוכל להביא לכל אחד מכם ערך מוסף. לכן איננו מתפשרים בציוד טכנולוגי, במחשבים, באמצעי ואביזרי הוראה ואיננו מתפשרים על צוות המורים והמרצים האיכותי, כל הקורסים במכללת אין-ליין נלמדים בכיתות לימוד ממוחשבות ומאובזרות במיטב הטכנולוגיה החדשנית והעדכנית ביותר.

הקורסים המקצועיים במכללת אין-ליין פונים לחסרי מקצוע ולקהל הרחב המעוניינים ללמוד מקצוע חדש ולשדרג את מעמדם. סיסמת המכללה " 6 חודשים ויש לך מקצוע" רצה אתנו קדימה כבר 20 שנה ומלווה את כל הקורסים וההכשרות המקצועיות. הרעיון אפשר לנו לפתח ולהעביר סידרת קורסים טכנולוגיים שאורכם 6 חודשי לימוד, במסגרתם יכולים תלמידי המכללה לסיים בהצלחה את הקורס תוך 6 חודשי לימוד בשעות הבוקר או הערב ולאחר מכן כל תלמיד יכול להשתלב במעגל העבודה.
בוא ותלמד מקצוע תוך 6 חודשים!
 
איכות ומקצוענות

במכללת אין-ליין תמצא ציוד חדיש ותכנים איכותיים המתעדכנים תדיר לפי דרישותיו המתפתחות של שוק העבודה. המכללה אינה חוסכת באמצעים על מנת להפוך אותך למקצוען אמיתי.
 
צוות הוראה מעולה

מורים מעולים הם הבסיס להצלחה שלך, צוות המרצים של המכללה הנו מקצועי בתחומו בעל ותק וניסיון רב עם יכולת הדרכה ברמה גבוהה. מרצים שלא רק מלמדים אלא גם עוסקים בתחום ומתעדכנים תדיר בהתפתחות הנעשית בתחומים השונים, באין-ליין תלמד ממורים שמומחים גם בפרקטיקה ולא רק בתיאוריה .
 
הצלחה מלאה

במכללה תקבל את כל הנדרש להצלחתך, כולל שיעורי עזר ותגבור ללא תשלום נוסף עד להצלחה המלאה.
 
יחס אישי

במכללת אין-ליין תקבל יחס חם ואישי בין בזמן הלימודים ובין לאחריהם מכל צוות המרצים והמנהלה.
 
קרא עוד צמצם

ז'בוטינסקי 100 פתח תקוה

ביקורות על אין ליין המכללה הטכנולוגית

עדיין לא התקבלו ביקורות על אין ליין המכללה הטכנולוגית כתוב אתה את הביקורת הראשונה!

בתי עסק נוספים בתחום